× zamknij Ta strona używa plików „cookies”. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej o celu ich używania i możliwości ich wyłączenia w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie „cookies”, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Bank Spółdzielczy w Legionowie - logo
 
klienci indywidualni  
klienci instytucjonalni  
rolnicy  
Bank należy do grupy BPS

Klienci Indywidualni\
Western Union

 • Najszybszy sposób przekazywania pieniędzy
 • Konkurencyjne pod względem cenowym przekazy krajowe (na nazwisko)

Jeśli masz otrzymać pieniądze lub bliska Ci osoba w kraju lub za granicą nagle potrzebuje pieniędzy, a nie posiada rachunku bankowego, przyjdź do nas i skorzystaj z usługi Western Union.

Profity:

 • niezawodność
  Western Union oferuje swoim Klientom międzynarodowe przekazy pieniężne od ponad 130 lat; dzięki numerowi kontrolnemu każdy przekaz jest monitorowany, co gwarantuje, że pieniądze są wypłacane szybko i wyłącznie osobie upoważnionej
 • szybkość
  pieniądze można odebrać już po kilku minutach od chwili ich wysłania; western union, dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii oraz globalnej sieci komputerowej, zapewnia natychmiastowe przekazy pomiędzy 195 krajami i terytoriami na całym świecie
 • wygoda
  wysyłający i odbiorcy mogą korzystać z ponad  212 000 punktów Western Union na całym świecie; wiele z nich otwartych jest siedem dni w tygodniu przez cały rok; posiadanie rachunku bankowego nie jest wymagane.

logo BSBank Spółdzielczy w Legionowie, ul. Rynek 4
tel.: 22 774-27-94, 22 774-15-94, fax: 22 774-14-94
adres e-mail: bank@bslegionowo.pl